info@undemirmermer.com
Panayır mh.Yunus Emre Cd.No:25,

Osmangazi / BURSA

+(224) 211 5753

Kurumsal

Ün-Demir Mermercilik San.Tic.Ltd.Şti. 50 yıla yakın süredir mermer sektöründe bulunan “Ali Demir” önderliğinde Bursa’da kurulmuştur.  Şirketimiz doğal taşlar mermer ve granit imalatında tecrübesini siz değerli müşterilerinin beğenisiyle birleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Çalıştığımız tedarikçilerimizle disiplinimizi, kalite anlayışımızı ve tecrübemizi birleştirerek, ülkemizin ve dünyanın doğal kaynaklarını doğru yönde kullanmaya gayret etmekteyiz. Çevre ve insan sağlığına duyarlı faaliyetlerimizi bundan böyle de aynı anlayışta sürdürmeye kararlıyız.

Ün-Demir Mermer, Osmangazi ilçesinde 2750 m²'lik, Nilüfer ilçesinde ise 12000 m²'lik alana kurulmuş iki fabrikası ile üretim yapmaktadır. Fabrikalarımız bünyesinde 2 adet (30 ton) vinç, 2 adet 4 ayaklı Este, 2 adet 2 ayaklı Este, 1 Adet 35 lamalı Katrak, 2 adet 9+1 Pah makinası, 1 adet 10+2 Cila makinası, 1 adet 8+2 Cila makinası, 2 adet Forklift bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti, kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ve firma sorumluluğunun bizlere verdiği güç ile sektörün ve zamanın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak tüm müşterilerimize en uygun ticari koşulları sağlayarak doğru ve kaliteli hizmet vermeye çalışmaktayız.